MÜŞTERİ TAKİP PROGRAMI

Bilsist Müşteri Takip Programı - Pratik Müşteri Programı

Müşteri Takip Programı

Bilsist Müşteri Takip Programı işletmelerin cari işlemlerini takip edebilecekleri cari takip programıdır. Geniş raporlama imkanı sunmakla birlikte SQL veritabanı sayesinde güvenli ve hızlı bir yapıya sahiptir.
Küçük ve orta ölçekli işletmeler ilk günden itibaren müşteri takip programı kullanmaya başlarsalar, aslında çok daha verimli bir iş yönetimi gerçekleştirmiş olurlar. Gerek istenilen bir bilgiye hızlı ve güvenli bir şekilde erişmek, gerekse yeni bilgileri eklemek konusunda kolay kullanım özellikleri ile ön plana çıkmış olan Bilsist Müşteri Takip Programı müşterilerinden tam not almayı başarmıştır.

İşletmenizdeki iş süreçleri ve finansal akışlar ivme kazanmasının ardından giriş ve çıkışları, borçlu ve alacaklı takiplerini takip etmekte zorlandığınızda müşteri takip programı yazılımları imdadınıza yetişmektedir.

Bir paket program satın alarak hem müşteri bilgilerinize dilediğiniz zaman hızlıca erişmiş olursunuz, hem de firmalar ile aranızdaki para akışını tek tuş ile görebilir ve analiz edebilir duruma gelirsiniz.

BİLSİST MÜŞTERİ TAKİP DEMO KURULUMU

BİLSİST MÜŞTERİ TAKİP EĞİTİM VİDEOLARI

ÜCRETLER

Müşteri Takip Programı Giriş Ekranı

Müşteri Takip Programı Giriş Ekranı

Müşteri Takip Programı Güvenli giriş ekranıdır.

Müşteri Takip Programı Ana Ekranı

Müşteri Takip Programı Ana Ekran

Müşteri takip programı nın tüm modüllere erişebileceğiniz ekrandır.

Müşteri Takip Programı Müşteri Kartı Ekranı

Müşteri Takip Programı Müşteri Kartı

Müşteri takip programı ile müşterilerin bilgilerinin kayıt altına alındığı bölümdür. Müşteriye resim de tanımlanabilmektedir.

Müşteri Takip Programı Müşteri Hareket Giriş & Takip Ekranı

Müşteri Takip Programı Müşteri Hareket Ekranı

Müşteri takip programı ile mütşerilerinizin finansal borç alacak / girdi çıktı kayıtlarının yapıldığı ve takip edildiği bölümdür.

Müşteri Takip Programı Ajanda

Ajanda

Müşteri takip programı ajanda bölümü ile hatırlatmalarınızı yükleyebilir ve takip edebilirsiniz.

Müşteri Takip Programı Yazdırma İşlemleri

Raporlamalar / Yazdırmalar

Müşteri Takip Programı geniş raporlama seçeneklerine ve bu raporları yazıcınızdan yazdırma imkanı sunulmaktadır.

Müşteri Takip Programı

Müşteri Takip Programı cari firma kayıtlarınızın tutulmasını, cari hareket lerinin görülebilmesini sağlamaktadır. İnternet ortamında yer yer Cari Takip Programı olarak da tanıtılan Müşteri Takip Programı yazılımları tam anlamıyla işletmenizdeki cari işlem hareketi takiplerini yapmanıza olanak verir.

Müşteri Takip Programı öncelikle güvenli bir giriş ekranın sahip olmalıdır. Aksi halde Müşteri Takip Programı kurulu olan bilgisayara oturup bilerinin verilerinize erişip bilgilerinize kolayca ulaşabilmesini sağlar. Bu da güvenlik açısından uygun görülen bir yöntem değil tabiiki.

Müşteri Takip Programı yazılımı temel olarak çalıştığınız cari firma takibi yaptığınız müşterilerinizin kayıtlarını ayrıntılı olmakla birlikte bir o kadar sade ve kullanışlı yapısıyla sql veri tabanında saklamalıdır. İhtiyacınız olduğu durumlarda Müşteri Takip Programı verilerinize ulaşabilmelisiniz.

Her program ya da yazılım sisteminde olduğu gibi Müşteri Takip Programı nda da öncelikli durumlardan biri de sql veritabanı ve programın yedeğinin alınmasıdır. Özellikle uzun süre kullandıktan sonra Müşteri Takip Programı içerisindeki verilerin kaybı çok daha sıkıntılı olacaktır. Bu yüzdendir ki Bilsist Müşteri Takip Programı içerisinde otomatik yedekleme modülü mevcuttur.

Müşteri Takip Programı Kurulumu

Müşteri Takip Programı kurulumu oldukça basittir, birkaç adımda kurulur.

Müşteri Takip Programı kurulum dosyası çalıştırıldıktan sonra karşımıza gelen Müşteri Takip Programı kurulum ekranı ileri diyerek geçebiliriz.

Müşteri Takip Programı

Karışımıza gelecek ekranda Müşteri Takip Programı lisans koşulları olacak.

Müşteri Takip Programı kurulum lisans sözleşmesini okudum olarak işaretleyip Müşteri Takip Programı kurulum kurulumuna devam edebiliriz...

Müşteri Takip Programı

Müşteri Takip Programı ile ilgili firmamızın destek adres ve bilgileri bu ekranda verilmektedir.

Müşteri Takip Programı kurulumunda yaşayacağınız sorunlar ile ilgili destek adresimizi kullanabilirsiniz.

Kurulum sonrası kullanım aşamalarında Müşteri Takip Programı ile ilgili destek taleplerinizi adreslerimizden bize ulaştırabilirsiniz.

Müşteri Takip Programı

Müşteri Takip Programı kurulumu bir sonraki ekranda dosya yüklemeye başlayacak ve devam edecektir.

Müşteri Takip Programıına ait dosyalar otomatik olarak yüklenecektir

Müşteri Takip Programı

Müşteri Takip Programı kurulumu otomatik olarak devam etmektedir. Bu ekranda bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Müşteri Takip Programı

Müşteri Takip Programı kurulumu bir sonraki ekranda veritabanı sql programı kurulum ekranı gelecektir.

Müşteri Takip Programı kurulum aşamasında çıkan önergelere bir ayar değişimi yapmadan ileri diyerek kurulumu tamamlamamız yeterlidir

Müşteri Takip Programı

Müşteri Takip Programı veritabanı programı otomatik olarak dosyalarını yükleyecektir.

Müşteri Takip Programı

Müşteri Takip Programı veritabanı programı bu ekranda da otomatik olarak dosyalarını yükleyecektir.

Müşteri Takip Programı

Müşteri Takip Programı veritabanı programı dosyalarını nereye yükleyeceğiniz göstermektedir. İleri diyerek kuruluma devam ediyoruz.

Müşteri Takip Programı

Müşteri Takip Programı BDE veri tabanı dosyları otomatik olarak yüklenecektir.

Müşteri Takip Programı

Müşteri Takip Programı kurulum tamamlanma ekranında yeniden destek bilgilerini paylaşmaktadır.

Ayrıca FIREBIRD programı kurulum ekranı gelecek olursa, Müşteri Takip Programı veritabanı programı olduğu için ileri ileri diyerek Firebird kurulumunu da tamamlamanız gerekmektedir.

Müşteri Takip Programı

Müşteri Takip Programı kurulum tamamlandığını gösterir ekrandır. Bitir butonuna basarak Müşteri Takip Programı sonlanmış olacak ve Müşteri Takip Programı açılacaktır.

Müşteri Takip Programı

Müşteri Takip Programı

Güçlüyüz

- Çoklu işlem girebilme imkanı
- Raporlamalarda düzenlemeler
- Gelişmiş arama özellikleri
- Ajanda ile hatırlatma takibi
Daha fazla bilgi için tıklayınız...
Müşteri Takip Programı işletmenizin müşterileri ile arasında olan borç - alacak, girdi - çıktı , finansal hareketleri takip etmeniz ve raporlamanız için işlerinizi kolaylaştıran bir yazılımdır...
Daha fazla bilgi için tıklayınız...
Müşteri Takip Programında dilerseniz müşterilerinize ait onları temsil eden fotoğrafını da tanımlayabilirsiniz. Daha sonra bu resmi görebilir ve hatırlamak ya da bir bilgiyi tespit için kullanabilirsiniz...
Daha fazla bilgi için tıklayınız...

Geliştirmelerimiz

Çoklu Şube

2023 hedeflerinden biri müşteri takip programı çoklu şube işlemlerini gerçekleştirebilecek alt yapısını sağlamak... bilgi

Sms Entegrasyonu

2023 hedeflerinden biri müşteri takip programı müşterilerine sms modülü ile müşterilerini bilgilendirme imkanı sağlamaktır... bilgi

Sadakat Programı

2023 hedeflerinden biri müşteri takip programı kullanan firmalarımıza internet sitesi yaptırmalar halinde net %50 indirim imkanı sağlamak... bilgi

Bulut Mimari

2023 hedefi olarak müşteri takip programı bulut mimariye geçerek tablet ve mobil ortamlardan da kullanılabilir hale gelecek... bilgi

Müşteri Takip Programı

Müşteri Takip Programı raporlamaları da çok önemlidir. Müşteri kayıtları tutulup sonrasında bu müşterilerin hareketlerinin oluşmasının ardından temel olarak müşterilerin hareketlerinin raporlanabilmesi gerekmektedir. Zaten bir bakıma da Müşteri takip programı kullanmaktaki amaç istenilen veriye hızlı ulaşabilmek ve ulaşılan bilginin doğru olduğunu bilmektir.

Müşteri Takip Programı nda müşteri hareketleri listelenirken tarihsel anlamda kriter belirleyerek rapor almak en kullanışlı yöntemdir.Müşteri takip programı nda Tarih bazlı müşteri takip listesi alınabilmektedir. Böylece gerek seçili müşterinin gerekse tüm müşterilerin cari hesap hareketleri listelenmiş ve yazıcıdan çıkarmaya hazır hale getirilmiş olur

BİLSİST MÜŞTERİ TAKİP PROGRAMI DEMO KURULUMU

ÜCRETLER